menu close menu

Sitemizde yer alan tüm içerikler bilgi vermek amacı ile oluşturulmuştur.

Doğruluğu ispat edilmiş veya kanıtlanmış veriler değildir.

Sayfa , Resim  , video veya yazılarda belirtilen tüm detaylardaki hatalardan ve / veya eksikliklerden sitemiz veya ilgili kişiler mesul değildir.

Site üzerindeki tüm görsel ve içerikler sadece bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır.

Bu bilgiler ile ilişkilendirilerek yapılan her hangi bir olumlu veya olumsuz durumdan site sahibi / site yönetimi / site editörleri vb. sorumlu tutulamazlar.

www.cindymasajsalonu.net internet sitesi Bakırköy Cidy Masaj Salonu firması adına yapılmış bir web sitesidir.

Sitedeki tüm görseller müşteri tarafından temin edilen ve sitede yayınlanmak üzere kullanımımıza sunulan içeriklerdir.

Site içerisindeki Görsel , Yazı ve diğer içeriklerle ilgili yanlış , hatalı veya benzer durumlar için bizimle ( İstanbul Masaj Salonları ) irtibata geçildiğinde konu mümkün olan en kısa sürede değerlendirilerek içeriğin komple kaldırılması dahil gerekli tüm düzenlemeler mutlaka yapılacaktır. www.cindymasajsalonu.net internet sitesinde reklam , yayın veya benzer metaryeller vermek / paylaşmak isteyen özel veya tüzel müşteriler verdikleri bağlantının ve /veya görsellerin içeriğinden ve her türlü hukuki / yasal / özel olasılıktan kendileri sorumludurlar.

Karışık Masaj

Karışık Masaj

İki Farklı Masaj Seansımızıda Aldığınızda Ortalama 60 Dk. Vücudunuzu Uzman Masaörlerimizin Hünerli Parmaklarına Teslim Edin

Kese Köpük

Kese Köpük

Mavi Ada Masaj Salonunda Kese ve Köpük ile günün bütün yorgunluğundan arının ve gün sonunun keyfini farklı bir şekilde çıkarın.

Thai Masajı

Thai Masajı

Modern salonumuzda spa hizmetini deneyimli sertifikalı personelimizden alabilirsiniz kalite hizmet istanbul spa.