menu close menu

Hakkımızda

Karşıyaka Mavi Ada Masaj Salonu olarak yıllardır müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bu bağlamda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek web sitemizle karşınızdayız. Web sitemizden bizimle ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilir online randevu alarak beklemeden masajlarınızı tam saatinde yaptırabilirsiniz. Mavi Ada Mesaj Salonu ciddi ve alanında uzman ekibiyle önce sağlık ilkesiyle yola çıkarak hijyenik bi ortamda kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir mekanda hizmet vermektedir.

Mavi Ada Masaj Salonu İstanbul’da masaj sektörüne birçok yenilik getirmiştir. Bunların başlıcalarından olan Jakuzi, Sauna ile birlikte masaj keyfi ile Karşıyaka Mavi Ada Spa ortamıyla şuana kadar alışkın olmadığınız bir hizmet kalitesiyle karşılanacaksınız. Karşıyaka Mavi Ada olarak herkesi salonumuza bekleriz. Salonumuzdan bazı görüntüler için tıklayınız.

Karşıyaka ’de kolaylıkla ulaşabileceğiniz, günlük iş stresi ve sıkıntısından uzaklaşıp vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendireceğiniz keyifli birkaç saat için Karşıyaka Mavi Ada Masaj Salonu olarak biz siz misafirlerimize gerçek bir spa keyfi yaşatmak arzusuyla uzman kadromuz deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz.

Mavi Ada’de Yaşam enerjinize profesyonel ellerle dokunuyoruz. Merkezimiz rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır.

Karışık Masaj

Karışık Masaj

İki Farklı Masaj Seansımızıda Aldığınızda Ortalama 60 Dk. Vücudunuzu Uzman Masaörlerimizin Hünerli Parmaklarına Teslim Edin

Kese Köpük

Kese Köpük

Mavi Ada Masaj Salonunda Kese ve Köpük ile günün bütün yorgunluğundan arının ve gün sonunun keyfini farklı bir şekilde çıkarın.

Thai Masajı

Thai Masajı

Modern salonumuzda spa hizmetini deneyimli sertifikalı personelimizden alabilirsiniz kalite hizmet izmir spa.

Hemen Ara